Ogłoszenia

WOS

Martyna

Korepetycje z wiedzy o spoleczenstwie

Zapraszam na zajęcia uczniów szkół podstawowych i średnich oraz maturzystów. Mam 6 letnie doświadczenie w pracy jako korepetytor . Z sukcesem przygotowałam wielu maturzystów i ósmoklasistów . Z doświadcz . . .

60 zł
za 60 min

Wiktor

Korepetycje WOS/HISTORIA - matura 2024

Student prawa, uczestnik wielu olimpiad historycznych w szkole średniej (największe osiągnięcie - 2. miejsce w Polsce - Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego) pomoże w nauce historii/ wosu. Po . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

Chętnie udzielę korepetycji z WOS-u

40 zł
za 60 min

Robert

WOS

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

100 zł
za 60 min

Jakub

WOS na 6

Szeroki zakres zajęć – od nadrabiania zaległości po przygotowania do olimpiad. Wieloletnie doświadczenie Doktorant UG . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - wos

90 zł
za 60 min

Milena

Korepetycje/ zadania domowe z wosu, polskiego i historii

Hej! Jestem studentką III roku Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim 👩🏼‍⚖️ Udzielę korepetycji z następujących przedmiotów: język polski, historia, wiedza o społeczeństwie. W razie potrzeby sł . . .

50 zł
za 60 min

Franciszek

Skuteczne korepetycje ze studentem Stosunków Międzynarodowych

Cześć, z tej strony student Stosunków Międzynarodowych. Dziedziny czerpiącej pełnymi garściami z WoSu. Przedmiotu, który od 7 lat jest mi szczególnie bliski. Oferuję pełne zaangażowanie w przygotowaniu z . . .

45 zł
za 60 min

Jan

Szybciej! Lepiej! Mocniej! Zakujesz, zdasz, zapomnisz WoS.

Czemu na korepetycje z Polskiego/Filozofii/Geografii/Biologii/WoSu/Historii/Historii Sztuki warto pójść do psychologa? Bo poszłaś/edłeś na te rozszerzenia, bo dostrzegłaś/łeś coś w tych dziedzinach, n . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Egzaminator maturalny - Przygotowanie do matury z WOS na poziomie rozszerzonym oraz zajęcia dla klas wcześniejszych

Witam serdecznie i zapraszam do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez egzaminatora maturalnego. Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z WOS’u na poziomie rozszerzonym. Zajęcia prowadz . . .

55 zł
za 90 min