Ogłoszenia

WOS

Wiktor

Korepetycje online z fizyki/matematyki/informatyki i innych. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matur.

O MNIE Cześć, mam na imię Wiktor. Jestem absolwentem VIII Liceum Ogólnokształcącego imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu, czyli najlepszego liceum w Wielkopolsce według rankingu Perspektywy 2020. Uczęszc . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje WOS - matura 2024

Oferuję kompleksowe przygotowanie do matury, lekcji oraz w nadrabianiu zaległości! Mogę również pomóc w przygotowaniach do Olimpiady z WOS-u. Matury z historii i WOS-u napisałem na wysokim poziomie. Obecni . . .

60 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje WOS - duże doświadczenie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z zakresu wiedzy o społeczeństwie, w tym pomocy w nauce do matury, poparte . . .

70 zł
za 60 min

Robert

WOS - korepetycje, przygotowanie do matury, konkursów, olimpiad, wykładowca akademicki

Jestem nauczycielem akademickim. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z WOS-u, adresowanych do uczniów wszystkich typów szkół, maturzystów, olimpijczyków, i wszystkich, którzy chcą cze . . .

70 zł
za 60 min

Julita

Korepetycje WOS online/Wrocław

Jestem studentką pierwszego roku prawa na UWr, a maturę pisałam w maju bieżącego roku. Uzyskałam z niej bardzo wysokie wyniki, w tym z wiedzy o społeczeństwie - 82%, czyli wynik wyższy niż 97% zdających m . . .

40 zł
za 60 min

Korepetycje WOS

Dzień dobry Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zapraszam serdecznie na korepetycje z WOS-u  (w tym przygotowanie do matury, egzaminów zgodnie z najnowszą podstawą programową) oraz . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

WoS

Chętnie pomogę w przygotowaniu do matury z wosu oraz pomogę w bieżącej nauce, także w szkole podstawowej. Jestem absolwentką politologii, zakres mojej wiedzy przekracza więc podstawę programową, więc chęt . . .

40 zł
za 60 min

Wojciech

Absolwent SGH chętnie pomoże w nauce przedmiotu WOS

Absolwent SGH, a wcześniej klasy humanistycznej w Liceum chętnie pomoże w nauce Wiedzy o Społeczeństwie uczniom od poziomu szkoły podstawowej do poziomu liceum. Korzystam z autorskich materiałów, które dost . . .

50 zł
za 60 min

Rozwijamy

Korepetycje z WOS-u Rawa Mazowiecka w Rozwijamy

Zapraszamy na korepetycje z WOS-u uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w bieżącej nauce oraz przygotowaniu do egzaminów. Zajęcia od 170 złotych miesięcznie! . . .

170 zł
za miesiąc

Kamil

Wos - nauka z sukcesami

Dzień dobry, Pomoc również po zajęciach. Pierwsze spotkanie za darmo - umów lekcję już teraz! Prowadzę zajęcia już od wielu lat. Mam doświadczenie w kwestii merytorycznej, ale również aspektów pode . . .

40 zł
za 60 min