Ogłoszenia

WOS

Aleksandra

[MATURA 2023] Skuteczne korepetycje z WOS-u.

Dzień Dobry! Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury, kartkówek i sprawdzianów z przedmiotu: Wiedza o Społeczeństwie. Oferuję rzetelne i skuteczne nauczanie, w oparciu o aktualne wymagania egzaminacy . . .

50 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z Wosu - nadrobimy wszystkie zaległości

Nauki humanistyczno-społeczne to moja pasja! Cześć! Jestem studentem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Naukami humanistyczno-społecznymi i historią interesuje się od zawsze. Byłem również dwuk . . .

65 zł
za 60 min

Angelika

WOS u studentki prawa - przygotowanie do matury

Jestem studentką II roku prawa stacjonarnego na UAM-ie w Poznaniu. Uwielbiam tłumaczyć zagadnienia związane z moją pasją, czyli m.in. prawem, socjologią czy ustrojami. Kilka słów o moim wykształceniu. Zda . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z WOSu - poziom podstawowy i rozszerzony

Dzień dobry, jestem studentem. Od ponad roku studiuję prawo w Warszawie. Udzielam korepetycji z wiedzy o społeczeństwie na poziomie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych (przygotowanie do matury na poziomi . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z WOSU

Zapraszam na korepetycje z wiedzy o społeczeństwie! Jestem studentką piątego roku prawa i trzeciego roku filozofii na Uniwersytecie Warszawskim,  od 4 lat prowadzę zajęcia przygotowujące licealistów do . . .

65 zł
za 60 min

Izabela

Korepetycje WOS

Udzielam korepetycji z wiedzy o społeczeństwie . Możliwość lekcji online lub u korepetytora. Cena za godzinę - 50zł. Jeśli masz problemy z tym przedmiotem lub bardzo Cię zaciekawił- serdecznie zapraszam:). . . .

50 zł
za 60 min

Antonina

KOREPETYCJE- WOS

Jestem studentką trzeciego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim i chętnie udzielę korepetycji z wiedzy o społeczeństwie.  Od 2021 r. Pracuje z dziećmi i młodzieżą zarówno na świetlicy, jak i na ob . . .

70 zł
za 60 min

Kamil

WOS - KOREPETYCJE 40 ZŁ/GODZ.

Prowadzę korepetycje z wiedzy o społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych i liceów. Oferuję: przygotowanie do matury rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie powtórki przed zajęciami i sprawdz . . .

40 zł
za 60 min

Blanka

Korepetycje i konsultacje dla studentów kierunków społecznych, doktorantka.

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu wsparcie w postaci korepetycji i konsultacji z zakresu tematyki społecznej, która to pojawia się na studiach społecznych . . .

70 zł
za 60 min

Kuba

WOS

Hej! Jeśli chcesz zrozumieć czego masz się nauczyć na WOS, przygotować się do matury - dobrze trafiłeś! Sam zdawałem maturę rozszerzoną, potem w toku studiów prawniczych ta tematyka cały czas była obe . . .

50 zł
za 60 min