Ogłoszenia

WOS

Matylda

przygotowanie do matury - WOS

Cześć, mam na imię Matylda, jestem studentką MISHu na Uniwersytecie Jagiellońskim. W maju zdałam rozszerzoną maturę z WOSu. Mój wynik mieścił się w 10% najlepiej napisanych matur z tego przedmiotu. Mam d . . .

50 zł
za 60 min

Bartłomiej

MATURA Z WOS NA 100%

Cześć! Szukasz osoby, która przygotuje Cię do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie na najwyższym poziomie ? - IDEALNIE TRAFIŁEŚ! Jestem studentem Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i niedawnym maturzy . . .

75 zł
za 45 min

Jerzy

WOS i HISTORIA

Udzielam korepetycji z WOS oraz z historii na poziomie LO. Przygotowuję do egzaminu maturalnego. . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Zajęcia dla uczniów i studentów

WOS na każdym poziomie . *Przygotowanie do matury, *Lekcje pod kątem egzaminu ósmoklasisty, *Powtórki dla studentów, *Zajęcia z wykorzystaniem materiałów uniwersyteckich, *Metody pracy akademickiej. . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Przepytam z czegokolwiek

Jeżeli nie masz osoby, która mogłaby Cię zapytać z materiału, którego się uczysz służę pomocą.   . . .

25 zł
za 60 min

Robert

Udzielę korepetycji z historii i wiedzy o społeczeństwie

Jestem nauczycielem wiedzy o społeczeństwie i historii w liceum oraz szkole podstawowej. Zapraszam wszystkich chętnych na lekcje przygotowujące do matury, olimpiad, konkursów oraz dotyczące bieżących zagad . . .

60 zł
za 60 min

Emilka

Wos korki

Gwarantuje owocną współpracę  . . .

40 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z wos-u (matura, zaległości) online

Student II stopnia stosunków międzynarodowych udzieli prywatnych lekcji z wiedzy o społeczeństwie licealistom potrzebującym pomocy w przygotowaniu do matury lub nadrobienia zaległości. Gwarantuję skutecznoś . . .

70 zł
za 60 min

Robert

Korepetycje WOS - olimpiady, matura, egzaminy, testy, nauka bieżąca.

Cześć! Jestem Robert i zapewne wszedłeś tutaj, bo szukasz kogoś kto pomoże Ci z wosem? W takim razie świetnie trafiłeś! WOS uważam za niezwykle interesujący przedmiot, a możliwość pomocy innym z ty . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Co oferujemy? Belfer w sieci to korepetycje z wielu przedmiotów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oferującą miłą atmosferę p . . .

40 zł
za 60 min