Ogłoszenia

WOS

Andrzej

Korepetycje z WOSu, przygotowanie do matury z Wiedzy o Społeczeństwie

Kto: absolwent politologii, wykładowca akademicki Gdzie: online, u ucznia, u korepetytora Zakres: - korepetycje z przedmiotu Wiedza o Społeczeństwie, - pomoc przy odrabianiu zajęć, - pomoc przy sp . . .

80 zł
za 60 min

Klaudia

KOREPETYCJE Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE 2022/23

Zamierzasz pisać maturę z wosu? To dobrze trafiłeś! Z przyjemnością przygotuję cię do egzaminu uznanego za jeden z najtrudniejszych, owianego w ostatnich latach niechlubną opinią uczniów jak i nauczyc . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2023 i 2024 Oferuję kompleksowe przygotowanie do matury z WOSu z korepetytorem z kilkuletnim doświadczeniem, który doskonale wie, jak skutecznie opanowa . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Historia i teraźniejszość (HiT) - korepetycje

Szanowni Państwo; Nazywam się Adam, jestem studentem III roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim (studia dzienne). Mieszkam w Otwocku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  uczniów, oferuję korepet . . .

50 zł
za 60 min

Franciszek

Korepetycje z Wiedzy o Społeczeństwie

Chętnie udzielę korepetycji z Wiedzy o Społeczeństwie. W tym roku rozpoczynam naukę prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również finalistą 63 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. . . .

65 zł
za 60 min

Kamil

WOS - po polsku i angielsku, rzeczowo i profesjonalnie

Przygotowanie do matury z WOS (również międzynarodowej) i sprawdzianów (szkoła średnia), w języku polskim lub w języku angielskim. Moje atuty: doświadczenie (egzaminator maturalny, egzaminator Olimpiady Wi . . .

100 zł
za 60 min

Patryk

Przygotowanie do matury z WOSu oraz Historii (w szczególności dla osób wybierających studia prawnicze)

Oferuję korepetycje z przedmiotów WOS oraz Historia (w szczególności dla osób wybierających studia prawnicze) . . .

60 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie Zapraszam na zajęcia przygotowujące w przystępny sposób do matury z WOS-u. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by egzamin ten nie sprawił Zdającej/Zdającemu najmniejs . . .

20 zł
za 60 min

Piotr

Powtórka maturalna z WOSu i Historii, ewentualnie przygotowanie z bieżącego materiału

Oferuję szybką powtórkę przed egzaminem maturalnym z WOSu, historii i ewentualnie języka polskiego. Jestem także gotowy do przygotowywania ucznia z bieżącego materiału. Korepetycje prowadzę spokojnie i dos . . .

40 zł
za 60 min

Agata

Ostatnia poprawka z WOS-u! AKTUALNE

Zastanawiasz się właśnie, co jeszcze możesz zrobić przed swoją maturą z Wiedzy o społeczeństwie ? Proponuję ci pomoc na ostatnią chwilę - przepytam Cię ogólnie z całego materiału lub przerobimy jeszc . . .

35 zł
za 60 min