Ogłoszenia

WOS

Anna

Korepetycje z WOSU

Zapraszam na korepetycje z wiedzy o społeczeństwie! Jestem studentką piątego roku prawa i trzeciego roku filozofii na Uniwersytecie Warszawskim,  od 4 lat prowadzę zajęcia przygotowujące licealistów do . . .

65 zł
za 60 min

Izabela

Korepetycje WOS

Udzielam korepetycji z wiedzy o społeczeństwie . Możliwość lekcji u ucznia lub u korepetytora. Cena za godzinę - 60zł. Jeśli masz problemy z tym przedmiotem lub bardzo Cię zaciekawił- serdecznie zapraszam: . . .

60 zł
za 60 min

Antonina

KOREPETYCJE- WOS

Jestem studentką trzeciego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim i chętnie udzielę korepetycji z wiedzy o społeczeństwie.  Od 2021 r. Pracuje z dziećmi i młodzieżą zarówno na świetlicy, jak i na ob . . .

70 zł
za 60 min

Kamil

WOS - KOREPETYCJE 40 ZŁ/GODZ.

Prowadzę korepetycje z wiedzy o społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych i liceów. Oferuję: przygotowanie do matury rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie powtórki przed zajęciami i sprawdz . . .

40 zł
za 60 min

Kuba

WOS

Hej! Jeśli chcesz zrozumieć czego masz się nauczyć na WOS, przygotować się do matury - dobrze trafiłeś! Sam zdawałem maturę rozszerzoną, potem w toku studiów prawniczych ta tematyka cały czas była obe . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Korepetycje z WOSu, przygotowanie do matury z Wiedzy o Społeczeństwie

Kto: absolwent politologii, wykładowca akademicki Gdzie: online, u ucznia, u korepetytora Zakres: - korepetycje z przedmiotu Wiedza o Społeczeństwie, - pomoc przy odrabianiu zajęć, - pomoc przy sp . . .

80 zł
za 60 min

Klaudia

KOREPETYCJE Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE 2022/23

Zamierzasz pisać maturę z wosu? To dobrze trafiłeś! Z przyjemnością przygotuję cię do egzaminu uznanego za jeden z najtrudniejszych, owianego w ostatnich latach niechlubną opinią uczniów jak i nauczyc . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2023 i 2024 Oferuję kompleksowe przygotowanie do matury z WOSu z korepetytorem z kilkuletnim doświadczeniem, który doskonale wie, jak skutecznie opanowa . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Historia i teraźniejszość (HiT) - korepetycje

Szanowni Państwo; Nazywam się Adam, jestem studentem III roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim (studia dzienne). Mieszkam w Otwocku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  uczniów, oferuję korepet . . .

50 zł
za 60 min

Franciszek

Korepetycje z Wiedzy o Społeczeństwie

Chętnie udzielę korepetycji z Wiedzy o Społeczeństwie. W tym roku rozpoczynam naukę prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również finalistą 63 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. . . .

65 zł
za 60 min