Ogłoszenia

Język polski

Kasia

Język polski nie musi być trudny!

Nazywam się Kasia i jestem studentką drugiego roku filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Chętnie pomogę uczniom szkoły podstawowej albo liceum z materiałem bądź zadaniami domowymi. Zapraszam do kont . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje on-line dla uczniów klas 1-3

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Kończyłam studia licencjackie na kierunku edukacja wczesnoszkolna oraz studia magisterskie z zakresu terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznani . . .

30 zł
za 45 min

Jolanta

Korepetycje z języka polskiego dla uczniów S.P. z klas IV-VIII

Mili uczniowie, macie kłopot z rozbiorem gramatycznym lub logicznym zdania? A może z obydwoma? Nie wiecie, jak się zabrać do pisania rozprawki lub eseju? Ja Wam pokażę, jak to zrobić dobrze. Pomogę popra . . .

70 zł
za 45 min

Zuzanna

Korepetycje ONLINE! język polski

Cześć, jestem tutaj, aby nauka stała się dla Ciebie przyjemnością:) Udzielę korepetycji z języka polskiego, więc jeśli masz problem z pisaniem opowiadań, rozprawek, przyswojeniem lektur, chcesz przygotowa . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

Język polski online - wszystkie poziomy+dla obcokrajowców

Metody autorskie powstałe w ramach doświadczenia w szkole podstawowej, liceum oraz szkoły specjalnej (wszystkie poziomy). Długoletnia praktyka nauczania obcokrajowców (indywidualnie i grupowo). Długol . . .

50 zł
za 50 min

Magdalena

Korepetycje z języka polskiego

Witam. Udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. Przygotuję do matury podstawowej. Pomagam w pisaniu rozprawek.  . . .

60 zł
za 60 min

Maja

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów.

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Przygotowanie do matury z języka polskiego

Mam na imię Paulina i jestem tegoroczną absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie. Moje zamiłowanie do języka polskiego przekonało mnie do zdawania tego przedmiotu na maturze . . .

30 zł
za 60 min

Marta

KOREPETYCJE HUMANISTYCZNE - JĘZYK POLSKI I NIE TYLKO

Mam na imię Marta i jestem studentką historii (II rok), która wciąż, podobnie jak literatura, zadziwia mnie i fascynuje. Lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi - i stąd specjalizacja nauczycielska, któr . . .

40 zł
za 60 min

Sylwia

Język polski w szkole podstawowej i średniej

Zapraszam na korepetycje z języka polskiego. Oferuję pomoc w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury. Pomogę w opanowywaniu bieżącego materiału, przygotuje do pisania krótkich i długich form . . .

50 zł
za 60 min