Ogłoszenia

Język polski

Aleksandra

Korepetycje z języka polskiego

Hej! Mam na imię Ola :) Jestem studentką prawa oraz autorką książki Niebezpieczna Gra (wyd. Novae Res). Z chęcią przygotuję Cię do zdawania egzaminu ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym jak i . . .

50 zł
za 60 min

Vitautia

przygotowanie do egzaminu po 8 klasie dla uczniów 7 i 8 klas

Szczegóły dotyczące zajęć: Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty prowadzonej w naszej Poradni są przeznaczone dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej. Zapraszamy wszystkich uczniów niezal . . .

45 zł
za 60 min

Paweł

Język polski

Zapraszam na lekcje w przyjaznej atmosferze, mam 13 lat doświadczenia, zawsze wspieram proces edukacji dużą dawką cierpliwości i wyznaję zasadę, że małe kroki przynoszą wielkie zmiany. . . .

160 zł
za 50 min

Alicja

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA (JĘZYK POLSKI)

Skutecznie i bez stresu przygotowuję do egzaminów maturalnych, egzaminu ósmoklasisty, pomagam w uzupełnianiu braków z języka polskiego. Od lat pracuję jako egzaminator maturalny, jestem też egzaminatorem egza . . .

100 zł
za 60 min

eduPRO

Język polski do egzaminu 8-klasisty Piaseczno

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko otrzyma wsparcie w procesie nauki, to zapraszamy do eduPRO - Centrum Korepetycji i Kursów w Piasecznie. Oferujemy: - kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty . . .

75 zł
za 90 min

Anna

Indywidualne zajęcia z j.polskiego. Przygotowanie do matury i egzaminu VIII klas. Praca na mnemotechnikach.

Specjalizuje się głównie w przygotowaniu do matury z j.polskiego i egzaminów w klasach VIII oraz pomocy w tworzeniu tekstów w oparciu o historię literatury, kulturę i antropologie, filozofię. Z uczniami pra . . .

50 zł
za 60 min

Miłosz

Język polski - Nie obiecuję cudów, ale lepsze wyniki - tak!

Jestem studentem na Uniwersytecie Jagiellońskim - kierunek Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne, w moim przypadku z naciskiem na historię oraz polonistykę. Od kilku lat prowadzę korepetycje z his . . .

70 zł
za 50 min

Katarzyna

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry! Oferuję korepetycje z języka polskiego na dowolnym poziomie edukacji. Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w indywidualnej pracy z uczniami. Posiadam niezbędne wykształcenie oraz do . . .

60 zł
za 60 min

Maciej

Doświadczony, skuteczny korepetytor udzieli wsparcia uczniom w bieżącej nauce, jak i przygotuje do egzaminów.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych i średnich , a wszystko to w atmosferze przyjaznej i bezstresowej . Doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu pogłęb . . .

65 zł
za 60 min

Dorota

Lekcje języka polskego.

Dzień dobry, jestem czynnym zawodowo nauczycielem języka polskiego i języka angielskiego z piętnastoletnim stażem pracy. Zapraszam na wakacyjne korepetycje z języka polskiego (szkoła podstawowa, szkoła pona . . .

100 zł
za 60 min