Ogłoszenia

Język polski

Joanna

Korepetycje z języka polskiego

     Jeśli pragniesz: przygotować się do matury z języka polskiego, egzaminu ósmoklasisty, omówić lektury, motywy literackie, nauczyć się  pisać rozprawki maturalne i gimnazjaln . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje ONLINE! język polski

Cześć, jestem tutaj, aby nauka stała się dla Ciebie przyjemnością:) Udzielę korepetycji z języka polskiego, więc jeśli masz problem z pisaniem opowiadań, rozprawek, przyswojeniem lektur, chcesz przygotowa . . .

50 zł
za 60 min

Alicja

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA (JĘZYK POLSKI)

Skutecznie i bez stresu przygotowuję do egzaminów maturalnych, egzaminu ósmoklasisty, pomagam w uzupełnianiu braków z języka polskiego. Od lat pracuję jako egzaminator maturalny, jestem też egzaminatorem egza . . .

70 zł
za 60 min

Samanta

Korepetycje z języka polskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/matury, zajęcia dla osób w ED

_Uczę, jak być krytycznym odbiorcą i twórcą kultury oraz otaczającego świata.Zwracam uwagę na stan psychiczny i emocjonalny osoby, z którą pracuję. Słucham, wspieram, uczę, bawię. Mam doświadczenie w . . .

100 zł
za 50 min

Galileusz

Język Polski - Galileusz Lublin

Język Polski W zależności od życzenia klienta w trakcie zajęć realizowany może być materiał sugerowany przez korepetytora lub wskazany przez klienta. Przygotowujemy uczniów na każdym etapie szkoły od . . .

59 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje języka polskiego z pisarką

Witam,  Jestem dziewiętnastoletnią absolwentką liceum o profilu humanistycznym, autorką książki "Niebezpieczna Gra" wyd. Novae Res) oraz przyszłą studentką wydziału prawa.  Chętnie przygotu . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Język polski

Wolne miejsca na kurs ósmoklasisty i kurs maturalny 2022. https://www.youtube.com/watch?v=rJtNkuXHUjc&ab_channel=Egzamin%C3%93smoklasisty Zapraszam serdecznie na skuteczne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO. . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna Kucharska

MATURA Z JĘZYKA POLSKIEGO

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu z Opowiadaczem! Opowiadacz to ktoś, kto w sposób wyczerpujący przedstawia fabułę książki. Tym razem Opowiadacz zaprasza Was do zapoznania się z . . .

85 zł
za 90 min

Dominika

Język polski - nie taki Mickiewicz straszny!

Podczas nauki zapewniam uczniom przygotowane wcześniej materiały, kserówki. Po kontakcie z rodzicem solennie omawiam dane zagadnienia na kartkówki, sprawdziany, testy, dyktanda, itd. Obecnie studiuję prawo na U . . .

50 zł
za 60 min

Margarita

Język polski korepetycje EGZAMIN ÓSMOKLASISTY testy predyspozycji zawodowych

Zapraszam: - uczniów kl. 4-7 na zajęcia z języka polskiego przygotowujące do lekcji bieżących  - uczniów kl. 8 na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - uczniów pragnących przygotow . . .

90 zł
za 50 min