Ogłoszenia

Język polski

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY (JĘZYK POLSKI)

Jestem egzaminatorem maturalnej  komisji egzaminacyjnej od 2005 r. a także egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty. Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Od wielu lat z sukcesem przygotowuję uczniów do . . .

70 zł
za 60 min

Józef

KOREPETYCJE z j. polskiego - mgr polonistyki, nauczyciel dyplomowany szkoły średniej-metodyk.

Kompleksowe przygotowanie do matury (poziom podstawowy i rozszerzony). Uzupełnienie braków z  zakresu gramatyki na wszystkich poziomach nauczania. Ćwiczenia stylistyczne-nauka redagowania podstawowych form w . . .

25 zł
za 45 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Jestem  egzaminatorem maturalnej  komisji egzaminacyjnej od 2005 r. a także egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty. Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Od wielu lat z sukcesem przygotowuję uczni . . .

70 zł
za 60 min

Marek

MATURA, JĘZYK POLSKI

MATURA, JĘZYK POLSKI. Z sukcesem przygotowuję do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Jestem wieloletnim egzamin . . .

70 zł
za 60 min

Alicja

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA (JĘZYK POLSKI)

Skutecznie i bez stresu przygotowuję do egzaminów maturalnych, egzaminu ósmoklasisty, pomagam w uzupełnianiu braków z języka polskiego. Od lat pracuję jako egzaminator maturalny, jestem też egzaminatorem egza . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Język polski - nie taki Mickiewicz straszny!

Podczas nauki zapewniam uczniom przygotowane wcześniej materiały, kserówki. Po kontakcie z rodzicem solennie omawiam dane zagadnienia na kartkówki, sprawdziany, testy, dyktanda, itd. Obecnie studiuję prawo na U . . .

50 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI - EGZAMINATORKA nauczycielka liceum EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, MATURA

JĘZYK POLSKI korepetycje z *nauczycielką LICEUM - egzaminatorem maturalnym*. *MATURA język polski egzamin pisemny: - Przygotowanie do MATURY pisemnej - poziom podstawowy i rozszerzony. Częste pisanie . . .

95 zł
za 45 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu lu . . .

60 zł
za 60 min

Maria

JĘZYK POLSKI - dla dzieci i uczniów szkół podstawowych

50 zł
za 60 min