Ogłoszenia

Język polski

eduPRO

Język polski do egzaminu 8-klasisty Piaseczno

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko otrzyma wsparcie w procesie nauki, to zapraszamy do eduPRO - Centrum Korepetycji i Kursów w Piasecznie. Oferujemy: - kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty . . .

75 zł
za 90 min

Anna

Indywidualne zajęcia z j.polskiego. Przygotowanie do matury i egzaminu VIII klas. Praca na mnemotechnikach.

Specjalizuje się głównie w przygotowaniu do matury z j.polskiego i egzaminów w klasach VIII oraz pomocy w tworzeniu tekstów w oparciu o historię literatury, kulturę i antropologie, filozofię. Z uczniami pra . . .

50 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Od wielu lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Pracuję na własnych mater . . .

100 zł
za 60 min

Miłosz

Język polski - Nie obiecuję cudów, ale lepsze wyniki - tak!

Jestem studentem na Uniwersytecie Jagiellońskim - kierunek Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne, w moim przypadku z naciskiem na historię oraz polonistykę. Od kilku lat prowadzę korepetycje z his . . .

70 zł
za 50 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

55 zł
za 60 min

Katarzyna

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry! Oferuję korepetycje z języka polskiego na dowolnym poziomie edukacji. Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w indywidualnej pracy z uczniami. Posiadam niezbędne wykształcenie oraz do . . .

60 zł
za 60 min

Maciej

Doświadczony, skuteczny korepetytor udzieli wsparcia uczniom w bieżącej nauce, jak i przygotuje do egzaminów.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych i średnich , a wszystko to w atmosferze przyjaznej i bezstresowej . Doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu pogłęb . . .

65 zł
za 60 min

Dorota

Lekcje języka polskego.

Dzień dobry, jestem czynnym zawodowo nauczycielem języka polskiego i języka angielskiego z piętnastoletnim stażem pracy. Zapraszam na wakacyjne korepetycje z języka polskiego (szkoła podstawowa, szkoła pona . . .

100 zł
za 60 min

Ewa

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Kurs on-line.

Zamiast korepetycji z języka polskiego przed egzaminem ósmoklasisty  polecam kurs -  32 lekcje wideo  za 199 zł. Prowadzi nauczycielka z ponad 30-letnim stażem w szkole.   Omawia wszystkie za . . .

20 zł
za 60 min

Karolina

[ONLINE] Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty! +korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej

Dzień dobry, z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych. Przygotuję do sprawdzianów, omówię lekturę, pomogę w nauce problematycznego materiału, a także pomogę . . .

80 zł
za 60 min